25 Şubat 2015

Yurtiçi Kargo Taşımada Hasar Alan Ürüne Tutanak Vermeden Kafalarına Göre İade Yapıyorlar.

19.02.2015 tarihinde 2075***734 kodlu gönderim karşı tarafa ulaştığında paketin deforme olduğu ve sabun gibi bir sıvı ile komple ıslandığı bilgisi karşı taraftan bana gelmiştir bu şekilde teslim alamayacağını hasar tespit tutanağı istediğini söyleyince Yurtiçi Kargo elemanı tarafından alıyorsan al yoksa teslim alınmadı diye iade edeceğim deyip kargomu tekrar bana yönlendirdiler.

Ben böyle bir şirket anlayışı görmedim, hem çağrı merkezine hem online sitelerinden 8020151 ürün numarasıyla hem de şubeyle görüşmemden 25.02.2015 tarihine kadar hiçbir sonuç alamadım kargom yeniden bana yönlendirildi. Kesinlikle Yurtiçi Kargo'ya bir daha güvenmeyeceğim ve bunu her türlü tazminat yoluna gideceğim.

İlker 308 Okunma

Cevaplar

  • İlker'in Teşekkür Mesajı05 Mart 2015

    Firma yetkilisi Önder Tuncel'e teşekkürlerimi iletirim bizzat konu ile ilgilendiği için.

  • İlker'in Teşekkür Mesajı05 Mart 2015

    Sorunumuz kargo firması ile çözülmüştür çözümde katkısı bulunan Yurtiçi Kargo yöneticilerine öncelikle Öncelikle Önder Tuncel Beye teşekkürlerimi iletmek isterim bizzat kendisi sorunumla ilgilenip kargomu firmaya ulaştırıp bilgilendirmelerini yapmıştır. Bu süre zarfında Yurtiçi Kargo çağrı merkezinin taşınması ile ilgili biraz sorun bulunmakta olduğundan dönüşler biraz geç olmaktadır ama güvendiğimiz bu firmaya hala emanetimiz emin ellerde olduğu hissini bize tekrar yaşattıkları için teşekkür ederim.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi26 Şubat 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön