12 Eylül 2015

Yurtiçi Kargo Tarafından Teslimat Yapılmıyor...

09.09.2015 saat 11.20 Telpa İstanbul teslimatıyla taşıma belgesi düzenleniyor. 10.09.2015 saat 08.57 itibariyle teslim birimi olan geldiğini Yurtiçi Kargo sayfasında gözüküyor. Ben öğleden sonra gittim sordum gelmedi dediler sesimi çıkarmadım ayrıldım. Bir gün sonra (11 Eylül günü) sabah yine gittim kargonun gelmediği bilgisi verildi Yurtiçi Kargo'nun sayfasında geldi gözüküyor dedim. Yine gelmediği belirtildi. Müşteri hizmetleri 4449999 aradım M*** beyle görüştüm. Kendisi sistemden kontrol etti kargo olduğunu en kısa zamanda teslim ettireceğini söyledi. Gün bitti kargo hala yok Yurtiçi Kargo taşıyamayacağız hizmeti almayın ağzınıza yüzünüze bulaştırıyorsunuz...

Ali 19 Okunma

Cevaplar

 • Ali 15 Eylül 2015

  Kusura bakmayın ama bu yapılanlar dalga geçmek oldu yapılanlar terbiyesizlik beni 500 metrede bulamadınızsa geri iade edin dedim internet yurtiçi sayfada alıcı kabul etmedi diyor sen ne zaman kapıma geldin yalancı kargocular sizler utanmayıda bıraktınız sonunda size evi öğreteceğim. Kargo gelmedi diğen yalçına. Akşama kadar evin önünde birkaç kere gece bizim cadden sorumlu cemile. Ve benim evi bulamadıysanız iade edin dediğim Konya bölgesinden şadiye hanıma bu evi öğreteceğim. Nolur beni uğraştırmayın böyle bir adres şahıs yoksa iade edin.

 • Ali 14 Eylül 2015

  (Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır.) bu yazı müşteriye teslimatmı yapıldığını söylemek istiyor. Telefonla görüştüm beni adresimde 6 gündür bulamadınızsa iade edin tel pa ben 1 günde başka kargoyla akşehire getirtirim dedim. Yazıklar olsun hatanıza karşı bir özür bile dilemediniz.?

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi14 Eylül 2015

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

 • Ali 14 Eylül 2015

  Yazıklar olsun tüm yurt içi ailesine günlerden 14 Eylül 2015 oldu. Genel müdürlüğünü aradım Konya bölge müdürlüğünü arayın dendi. 6 günde bulamadınız ürünü iade edin o zaman başka kargoyla yollasınlar dedim bu sefer dalga geçer gibi adrese dağıtıma çıkardılar ben hanım evde yok diye belirtiğim halde benimle dalga geçiyorlar bende 2 kez gidince bir daha kargoya da gitmedim çünkü adres teslim olacaktı telpa iade alsın bakalım diğer kargo şirketiyle getirteceğim.

 • Ali 12 Eylül 2015

  Yüzkarası bir kargoculuk 2 kere kargoya gittim 3 kere müşteri hizmetleriyle görüştüm yazıklar olsun ne özür dilemek var ne de aramak var şikayet edince eve not bıraktılar birde (alıcıya adreste ulaşılamadığından adrese bilgi notu bırakılmıştır.) aslında eşim cuma ve cumartesi günleri evden dışarı bile çıkmadı. Ve eşimin evde olduğunu müşteri hizmetlerine söyledim. Ne fayda namusum üzerine yemin ederim bir daha yurtiçi kargoyla gönderi yapmıyacam.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön