04 Aralık 2013

Yurtiçi Kargo Tarafından Her Defasında Mağdur Ediliyorum!

Yurtiçi Kargo ile her çalıştığımda ya da firma tarafından yapılan gönderilerde sürekli mağdur ediliyorum, hayatımda bu kadar sorumsuz ve müşteriyi önemsemeyen bir firma daha görmedim. Sabah 10:00'da dağıtıma çıktı denilen kargom o gün akşama kadar aramama rağmen dağıtılmadı. Kargo takip ekranı çalışmadığı için tam 15 dk telde bekleyerek call centera ulaştığımda kargonun isme teslim edildiğini gördüm ve şok yaşadım.

Ben kargoyu teslim almadım ama teslim edildi gözüküyordu. Ertesi sabah ilgili şubeyi defalarca aradığımda yanlışlıkla teslim edildi olarak işaretlendiği ve bugün teslim edileceği iletildi. Ancak halen gelen bir şey yok maalesef. Her defasında mağdur edildiğim için teşekkür ederim.

Bilal 85 Okunma

Cevaplar

  • Bilal 25 Aralık 2013

    Maalesef firma tarafından magduriyet pnleyici hiçbirşey yapılmamış olup tarafımca yoğun bir baskıdan sonra kargomun teslim edilmesi sağlanmıştır.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi04 Aralık 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön