30 Haziran 2016

Yurtiçi Kargo Tarafından Gelen Hiçbir Paketim Adresime Teslim Edilmiyor!

Yurtiçi Kargo tarafından gönderilen hiçbir paketim adresime teslim edilmiyor. Şikayette ki paket için geldik yoktunuz gibi kağıt koymuşlar, belirttikleri saat 15:30 ama kapıdan aldığımızda saat 14:45-50 civarları idi. Sözde bahane oluşturdunuz güzel, bari saatini sallamayın.

O gün tüm saat evdeydik. Apartmanın önüne evden biri olmasaydı bu durumu bize yutturacaklardı. Bana sevk eden şubenin ilk yalanları bu değil, bayram da bile sözde teslimat için dağıtıma giren bir şube bu! Bu şube bunu sürekli yapıyor, onca şikayet ettim. Hiçbir yaptırım yapmadınız, düzelmeye niyetiniz yok sanırım. Müşteri temsilciliğiniz hiç yok, telefon ile bağlanmak en az 5 dakika, bu 10 dakikaya kadar sürüp gidiyor.

Beni 2 kere çaldırıp kapatmak ile ulaşamadık olmuyor. Sizin tek yapmanız gereken paketimi düzenli bir şekilde tekrar dağıtıma çıkartmak ve bunun takibini sağlamak olacaktır.

Onur 27 Okunma

Cevaplar

  • Onur'un Teşekkür Mesajı03 Temmuz 2016

    Teşekkürler, sorun düzeltildi.

  • Onur30 Haziran 2016

    Sipariş verdiğim site üzerinden fatura ve teslimat adreslerimi kontrol ettim. Hepsi eksiksiz ve doğru şekilde kayıtlı duruyor. Temsilciniz daire: 2 sisteme girilmiş diyor. Ben 2011 senesinde üst kata taşındım. Taşındığım yeni adres üzerine sizin firmanız aracılığıyla gelen paketlerim oldu. Bunların ortak noktası eve teslim paket alamamış olmam. Ek olarak; adreslerimi o yıl tüm kayıtlardan kaldırdım. Hata her koşulda firmanıza aittir.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi30 Haziran 2016

    Sayın, A. 20868808**** nolu gönderiniz ile ilgili teslimat sorunu hakkında Tarafımıza iletilen 5858368 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir. Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön