31 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Tarafıma Bir Türlü Ulaşmayan Kargo.

20. 10.2016 tarihinde D&R' dan kitap siparişi verdim. Yurtiçi Kargo şirketi bademli şubesi ile tarafıma ulaşacağı bilgisini öğrendim. Maillerime baktığımda kargo 25.10.2016 tarihinde tarafıma teslim edilmiş gözüküyor ama bana teslim edilen bir kargo yok. Her seferinde özellikle bademli şubesine kargomu bana teslim edin dememe rağmen, farklı farklı kişilere kargomu teslim edip, bir de teslim alan kısmına benim adımı yazmaları işlerini ne kadar dürüst yaptıkları konusunda kafamda kocaman bir soru işareti oluşturuyor.

26.10.2016 tarihinde çağrı merkezini aradım, tamam kayıt oluşturduk dendi, sizi arkadaşlar arayacak dendi tamam dedim, ben telefon bekliyorum. 27.10.2016 tarihinde tekrar çağrı merkezini aradım kaydınız oluşturulmamış bilgisini aldım. Kargomun teslim edilmemiş olmasına mı, yoksa çağrı merkezinin ilgisizliğine mi yanayım bilemedim. 27.10.2016' da tekrar kayıt oluşturdum. Dönüş bekliyorum.

Ayşen 43 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi02 Kasım 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön