Yurtiçi Kargo Tamamen Sorun!

Engin S. |

İnternet üzerinden sipariş ettiğim bir ürün dün (09/06/2016) itibariyle gelmiş! Yerimde olmadığım için bilgi notu bırakılmış. Bu konu için şubeyi (Uludağ) aradım telesekreter konuşması bitti, görevliye aktardı telefon açıldı ve 2 saniye içinde hiçbir cevap verilmeden yüzüme kapandı. Ben de bu durumu Yurtiçi Kargo'nun kendi sitesi üzerinden bildirmek istedim. "Öneri veya Şikayet iletmek istiyorum" linki var, oraya ulaşıp tıklıyorum hiç bir şey yok farklı bir tarayıcı üzerinden deniyorum yine yok. Yani altı delik şikayet kutusu, altında çöp kutusu mantığı anlaşılan.

Bu arada bu sabah itibariyle SMS yoluyla bilgilendirildim "Adresinizde size ulaşamadık 314074940*** no.lu kargonuzu 3 iş gününde Uludağ biriminden teslim alabilirsiniz" Benim mesaim 08-17 saatleri arası, izinli değilim, iş gereği herhangi bir yere ayrılmadım, alttaki resme göre 14:40 itibariyle gelmişler yokmuşum!

Etiketler :

Şube Erişim Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Engin S.
  10 Haziran
  16:55

  Müşteri hizmetleriniz beni arayıp görüştü ancak, sorunum ile ilgili ne gibi bir yol izlendi bilmiyorum. Sonucu bekliyorum.

 • 10 Haziran
  16:13

  Sayın, S.

  314074940**** nolu gönderiniz ile ilgili teslimat sorunu hakkında

  Tarafımıza iletilen 5688631 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir.

  Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetler