Yurtiçi Kargo Sürekli Geç Teslimat!

Ömer G. |

İlgili kişilere;
Size sayın demek içimden gelmiyor, çünkü 1 değil 2 değil 3 seferdir aynı şeyi yapıyorsunuz. Önce düğünüm için Fatih'ten aldığım gömleği 3 günde Ataşehir'e getiremediniz. Sizin yüzünüzden yeni bir gömlek almak zorunda kaldım.

Sonra Antalya'dan sipariş verdiğimiz özel takımı teslim etmeden geri gönderdiniz ki koskoca plazada olan kurumsal bir firmayız adres bulamamanız imkansız.

En son bir internet sitesinden bayramdan önce memleketime göndermek için sipariş verdiğim hediye ayakkabıyı size teslim edildikten sonra kargo 3 gün geçti hala teslim edemediniz. Bugün 4. Gün ama gelmeyecek. Bu kadar düşük bir hizmet kalitesi olamaz.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer G.
  29 Kasım
  20:45

  Açıklama yaptınız ama değişen bişey hala yok

 • 08 Ekim
  09:14

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.  Saygılarımızla,  Müşteri İlişkileri

 • Ömer G.
  07 Ekim
  11:00

  Denizli'den gönderilen kargoyu İstanbul Anadolu yakasında oturmama rağmen Avrupa yakasına yönlendiriyorlar. Ordan Veliefendi'ye gidiyor. Atla teslim edecektiniz herhalde.. 3 güne gelir diye umuyorum.

  Anadoludan gelen kargoyu Avrupa'ya geçirme nedeninizi gerçekten merak ediyorum. Karşıya geçirmek için harcadığınız yakıt, köprü ücreti, kaybettiğiniz zaman ve müşteri memnuniyeti, araçlarınızın neden olduğu trafik, atık gazlar vb. şeyler, ekstra personel istihdamı gibi bir çok olumsuz etkisi varken neden Avrupa yakası?

  Yurtiçi siz kargo şirketi falan değilsiniz resmen ömür törpösüsünüz. Bir daha asla sizinle çalışan şirketlerden alışveriş yapmayacağım. Yazıklar olsun..