01 Nisan 2013

Yurtiçi Kargo 'Super Brands' Seçildim Demekle Olmuyor. Hakkını Vermek Lazım Verilen Hizmetin!

27 Mart'ta verdiğim siparişin üzerine basa basa en geç Cumartesi elime ulaşsın dememe rağmen kargonun 1 Nisan tarihi olmasına rağmen hala elime ulaştırılamamış olması. Cumartesi akşamı için yapmayı planladığım yıl dönümü sürprizim de yalan oldu böylece.

Hem maddi hem manevi zarar gördüm. Şikayetimi telefon yoluyla şubeye ilettiğimde ise şubelerde bir karışıklık gerçekleştiğini belirttiler. Mağduriyetimi dile getirip, telafi olarak neler yapabileceklerini sorduğumda ise yapacak bir şeyin olmayacaklarını söylediler. Sipariş verdiğim ürün yiyecek olduğundan elime ulaştığında taze olmaması dışında nasıl bir biçimde gelecek merak ediyorum açıkçası.

Ayşe 21 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe02 Nisan 2013

    Kopyala yapıştır cevaplarla tüketicileri yatıştırmaya çalışmak firma olarak alışkanlığınız olmuş sanırım. Dün kargoyu getiren kurye de bu tarz karışıklıkların firmanızda çok meydana geldiğini söyledi. Adresi okumadan dağıtımı çıkan arkadaşlarınız varmış. Çalışanınız bile bunu söylüyorsa başka ne diyebilir ki insan.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön