21 Eylül 2016

Yurtiçi Kargo Şubeye Kimse Ulaşamıyor. Kargom Alınmadı.

Yurtiçi Kargo'nun rıhtım şubesine ulaşamıyorum. Telefonu açan yok. Call center'da ki arkadaşlar sadece kurye kaydı alıp başka bir şey yapmıyorlar 3-4 gündür kuryenin gelip kargomu almasını bekliyorum. Ürün iadesi yapacağım fakat bir türlü kargo gelmiyor. Call center resmen oyalıyor. Ürünü zamanında iade edemezsem bir de onun yüzünden mağdur olacağım. Türkiye'nin güya en iyilerinden olan kargo şirketinin şubesine ulaşılamıyor, kimse telefonlara bakmıyor aklım almıyor. Müşterilerinizi böyle mağdur ederek birlikte çalıştığınız firmalara da zarar veriyorsunuz. Evmanya.com'dan alışveriş yaparken 2-3 kere düşüneceğim artık çünkü Yurtiçi Kargo ile çalışıyorlar.

Eda 81 Okunma

Cevaplar

  • Eda22 Eylül 2016

    Problemim çözülmedi. Hala adresten teslim alınacak kargom duruyor, yurt içi Kargo Kadıköy/Rıhtım Şubesi yetkilileri hiçbir bir şekilde iletişime geçmedi. Ürünün iade süresi dolacak. Bugün müşteri hizmetlerini tekrar aradım ve adresten alım ile ilgili bir kayıt olmadığını söylediler.ben ise 4 gündür bekliyorum. Müşteri hizmetleri ise yanıltıcı cevaplarla resmen oyalıyor. Dün konuştuğum yetkili saat 14.00-17.00 arası kurye servisi olduğunu söylerken bugün konuştuğum yetkili bunun 9.00-14.00 arası olduğunu söyledi. Ne yapılmaya çalışılıyor anlam veremedim. Hala bekliyorum.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi21 Eylül 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön