18 Ocak 2014

Yurtiçi Kargo Şubeye Gittiğim Halde Kargomu Teslim Etmediler!

190865353952 gönderi kodlu kargom Horozlu Yurtiçi Kargo şubesinde bulunmasına rağmen ben de bizzat şubeye teslim almak için gitmiş olduğum halde bana bizim çok işimiz var diye absürd bir bahaneyle teslimi yapılmamıştır!

Ayrıca benim gibi bir arkadaş da yine şubeye gelmiş ve ona da aynı bahane öne sürülmüştür o arkadaş telefonla size ulaşmış ve kargosunun teslim edileceği benim yanımda söylenmiştir.

Bu nasıl bir şirket ahlakı? Horozlu şube sorumlusu olduğunu öğrendiğim F**** K. hanım kurumsal bir firmaya yakışmayacak bir şekilde üslup takınması bir kez daha Yurtiçi Kargo'nun gözümde ki değerini belirlemiştir. Hiçbir zaman çalışmayı düşünmediğim bir şirkete mahkum olmuşumdur Media Markt anlaşması yüzünden.

Tolga 33 Okunma

Cevaplar

  • Tolga18 Ocak 2014

    Açıklama yapılmıştır ama sonuç ortada yoktur ve olmayacaktır bu yurt içi kargoyla 3. durumumuz hiç bir şekilde bir düzelmeye gitmiyorlar. Ayrıca yalan genel merkeze de yalan söylemek şube sorumlularında iyi cesaret olduğunu göstermektedir.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön