07 Ocak 2015

Yurtiçi Kargo Şubesini Anlaşım Değilim!

311675787831 no.lu kargom Manisa'dan Artvin gönderildi. Daha önce aynı şube ve kargo firmasından teslim yapılmış olan adres olmasına karşın! Adresin yetersiz olduğu gerekçesi ile şubede bekletilerek birkaç gün sonrasında da Manisa'ya geri gönderilmiş.

444 müşteri temsilcisinden de teyit ettiğim üzere adresimin oldukça açık, doğru ve kuş uçuşu şubeye 380 m. Mesafede, 3 sokak altta. Bahsedilen sürelerde de kesinlikle özel nedenlerle evde idik. Artvin de bu sokağı, hatta o sokakta ilk yapılan inşaat olduğu için oturduğum apartmanı bilmeyen sektör dışı insan sayısı bile azdır. Kargo ile ilgili telefonla da tarafıma ulaşılmadı. Kargom ne olacak? Sorun ne? Bu davranışın bir açıklaması var mı?

İsmail 75 Okunma

Cevaplar

  • İsmail 08 Ocak 2015

    Telefon ile aranarak presedürel işlem yapılmıştır. Maduriyetimin giderilmesine yönelik hiçbirşey yapılmamasına karşın ! siz ne düşünürdünüz cevabımda kişisel fikirlerimizi beyan edemiyoruz gibi kaçamak bir şekilde cevaplandırılmıştır. Manisa tüketici hakem heyetine konuyu aktararak şikayetçi olacağız.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi08 Ocak 2015

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön