25 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Şubede Beş Gündür Dağıtım Bekleyen Teslimat.

14.10.16 tarihinde internetten 1 çift ayakkabı siparişi verdim; ayın 20'sinde kargo şubesine (İstanbul/K. Çekmece/Cennet) ulaşmış; fakat 25'inde teslim edilecekmiş bana, sebep olarak belli bölgelere belli günlerde (haftada 1) dağıtım yapıyorlarmış.

Çağrı merkezi ve bölge müdürlüğü çağrı merkezini aradım (çünkü Cennet şubesi telefona cevap dahi vermiyor) , yukarıdaki teslimat durumundan bahsettiokten sonra ciddi ciddi kendilerinin kurumsal kimliklerinden bahsettiler, cevaben sadece teslim taahhüt süresini sordum, azami 3 iş günü dediler. Yazık.

Serhat 76 Okunma

Cevaplar

  • Serhat 26 Ekim 2016

    Telefonla geri dönüş yapan yetkili hanıma ilgili teslimat ile ilgili: - 5-6 Gündür Şubede bekletildiği, - Kimlik tespiti yapılmadığı ve teslim imzası alınmadığı, gönderinin elime tutuşturulduğu, - 11 gündür taşımada olduğundan kontrol etmek istediğimde personolin kabul etmediği, bu yüzden kargoyu almayıp iade ettiğimi anlattım. Yetkili hanımın cevabı: Yani siz kargoyu almadınız, doğru mu?

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi26 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

  • Serhat 25 Ekim 2016

    Teslimatı bugün (25.10.16) saat 16:00'da getirdiler; ne bir kimllk doğrulaması ne de bir teslim imzası dahi almadan kutu elime tutuşturuldu, uzun süren süreçten dolayı kargoyu kontrol etmek istedim, personal kabul etmedi, teslimat tutanağı tutmadıklarını söyledi, bunun üzerine kargoyu teslim almadım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön