Yurtiçi Kargo Şube ve Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

Ömer Y. |

23.04.2015 14:00 tarihinde acil olarak İstanbul (Gop) kargo göndermem gerektiğini söyledim ve şube yetkilisi 24.04.2015 yani ertesi gün kargonuz ulaşır dedi. Şimdi gönderi kodum ile takip ediyorum, kargo İstanbul - Bayrampaşa - Baltaş şubesine sabah 9:21'de teslim edilmiş.

Şu an kargom hakkında bilgi almaya çalışıyorum ama hiçbir Yurtiçi Kargo şubesine veya müşteri hizmetlerine telefon ile ulaşamadım. (444 9 999 dahil). Kargomun bugün kesin teslim edilmesi gerekiyor. Yurtiçi Kargo'dan bir müşteri hizmetleri bana acil ulaşır ise çok memnun olurum.

Etiketler :

Şube Erişim Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer Y.
  27 Nisan
  16:35

  Tarafıma hiçbir şekilde dönüş ve iletişim sağlanmamıştır. Ayrıca korgom zamanında teslim edilmedi ve bilgi verilmediği için şubeye gidip alınması için cebimden ekstra harcadığım ücrette cabası.
  Koskoca firma ben böyle rezalet görmedim, şube telefonlarını geçtim 444 9 999 ve genel merkez şubeden bile müşteri hizmetlerine ulaşılmıyor.

 • 27 Nisan
  16:08

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri