Yurtiçi Kargo Şube Telefonlara Bakmıyor.

Özlem T. |

Bir alışveriş sitesinden aldığım ürün 07.10.2016 tarihinde kargoya verildi. 11.10.2016 tarihinde telefonuma kargomun bugün teslim edileceğine dair mesaj geldi. 12.10.2016 tarihindeyiz ve kargom hala elimde değil. Topkapı şubeyi arıyorum ancak kapı duvar kimse telefonlara cevap vermiyor. 1 hafta olacak neredeyse kargom siparişin verildiği gün kargoya verilip, nasıl hala elime ulaşmaz? Ben neden şubeye ulaşamıyorum?. Neden kimse telefonlara bakmıyor şubenizde?

Etiketler :

Şube Erişim Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özlem T.
  14 Ekim
  09:07

  Yurtiçi Kargo olarak ne yapmayı planlıyorsunuz şubenizde kimse neden telefona cevap vermiyor acaba

 • Özlem T.
  13 Ekim
  17:17

  sevgili Yurtiçi Kargo Topkapı şubesi neden telefonlara cevap vermiyorsunuz. gerçekten gerildim milyon kere pişmanım. nasıl bir kurumsallıktır bu nasıl bir ilgisizliktir.

 • Özlem T.
  13 Ekim
  16:55

  Saat 16.54 kargom hala gelmedi Topkapı şubede sanırım toplu istifa olmuş ve bütün kargolarda sorun varmış ama bu bizi mağdur ediyorsa kurumsallıktan bahsetmesin kimse... .

 • 13 Ekim
  15:51

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Yurtiçi Kargo Servisi AŞ

  Müşteri İlişkileri

 • Özlem T.
  13 Ekim
  10:39

  Topkapı şubesini defalarca aramış olmama rağmen ancak bugün ulaşabildim şube yetkilisi ismin Hülya olduğunu söyleyen bayan bana 3 gündür personellerinin olmadığını o yüzden kargomuzun gelmediği söyledi şaka gibi muhteşem bir firma ayakta alkışlıyorum.

 • Özlem T.
  12 Ekim
  16:23

  Sabah beri kaç kere aradım saymıyorum. Şubede neden muhatap bulamıyorum. Ne kadar ilgisizsiniz.