01 Temmuz 2016

Yurtiçi Kargo Şube Sorumsuzluğu..

Muğla Dalaman'da ikamet etmekteyiz. Kısa süre önce ilçemizdeki şube kapandı. İşte o günden beri sorun yaşıyoruz. Yurtiçi Kargo ile ilgili. Bize en yakın Ortaca şubesi ve gönderilerimizin dağıtımını onlar yapıyor.

Yaklaşık 20 gün önce sorunlu bir kargo sürecinden sonra şirketin müşteri hizmetlerine tavsiye/şikayet formu ile başvurdum ve onlar da ilgileneceklerini söylediler. Ancak iki gündür kargom şubede olmasına rağmen adresimize getirilmedi.

Telefonla bilgi almak isterseniz durum daha da fiyasko, çünkü hiçbir şekilde telefonlara bakmıyorlar. Ki bu durumu önceden yine müşteri hizmetlerine bildirmiştik. Ne yazık ki ilçemizde Yurtiçi Kargo ile iş yapıp da mağdur olmayan kalmadı.

Bugün müşteri hizmetlerini tekrar arayıp kargomun getirilmesini talep ettim ama yine getirilmedi. Yani tamamen fiyasko, bir işleyiş var. Artık firmalardan kargoları başka firmalar ile göndermelerini istiyoruz.

Fikret 62 Okunma

Cevaplar

  • Fikret 02 Temmuz 2016

    Beni bilgilendirmenizi değil kargoyu göndermenizi istiyorum. 4 gündür kargo şubede bekletiliyor ve hala telefona bakan yok. Hayatımda bu kadar rezil bir kargo firması görmedim. Müşteri hizmetleri bile sorunu çözemiyor. O zaman bari bu biriminizi kapatın.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi01 Temmuz 2016

    Sayın, KAÇAR 40898666**** nolu gönderiniz ile ilgili teslimat sorunu hakkında Tarafımıza iletilen 5866918 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir. Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön