20 Eylül 2013

Yurtiçi Kargo Şube Kargomu Yine Teslim Etmiyor!

Yine Çengelköy şubesi yine kargom teslim edilmiyor. Bıktım artık. Kargo şubesi evime 100 metre mesafede neden teslim edilmiyor anlamıyorum. Ben gidip kendim teslim alacaksam kargo şirketine ne gerek var. Daha önceki şikayetlerimde de ilgilenen olmadı bu kadar ilgisiz olunamaz. Daha önceki şikayetimin numarası (1997939) açın okuyun.

"Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. " cevabını yollacaksanız hiç cevap yazmayın.

916183246985 numaralı bu son gönderim zaman yetmediği için teslim edilememiş. Sabah 10da şubeye gelen kargo akşam 19:30a kadar nasıl teslim edilemiyor anlamıyorum. ekte ilgili fotoğraf var.

Erdem 95 Okunma

Cevaplar

  • Erdem 24 Eylül 2013

    Şikayet sürecine verdikleri cevap herzamanki gibi aynı. aradık ulaşamadık diyorlar başka numara verin diyorlar. ne arayan var ne soran. kurumsal bir firma bu kadar kayıtsız ve ilgisiz olamaz.

  • Erdem 21 Eylül 2013

    Sonuç dün akşam da yine yazan "Zaman yetmediği için teslim edilemedi". Başka yorum yok......

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi20 Eylül 2013

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön