28 Ocak 2015

Yurtiçi Kargo Şube Hizmet Yetersizliği!

Yurtiçi Kargo Bursa mesken şubesi dağıtım yapmıyor gelen ürünü şubede bekletiyor ve telefonlarada bakmıyor, böyle bir iş görülmedi, Yurtiçi Kargo'ya 10 kere şikayet ettik ama değişen hiçbirşey yok, alay eder gibi.

Murat 328 Okunma

Cevaplar

  • Murat05 Şubat 2015

    çözüm yok.yurtiçi kargo şubeye etki edemiyor.çözüm imkansız 1 yıldır şikayetim var.ama ne yazıkki durum aynı

  • Murat05 Şubat 2015

    Sayın Yurtiçi Kargo yetkilisi bakın 3 gün önce yine mesken şubenize ulaşan ürünlerim toplam 5 ayrı Hepsiburada.com ürününden 2 si getirildi. Aynı gün gelen diğer 3 adet ürün ise 3 gündür şubenizde bekletiliyor. Bakın efendim bu şubeniz şuan tüm elemanları çıkmış ve insanlarla alay eder gibi telefona da bakmıyorlar. Üründe getirmiyorlar. Bu olaya artık bir çözüm bulun. Bu işe bir son verin. Böyle saçma iş olmaz. Nasıl amatör bir iş bu. Ben sizden daha iyi işi çözerim. Bu ne lütfen UPS kargo gibi profesyenel olun. Hepsiburada.com a da bildirdim. Sizinle çalışmaları onlara da müşteri kayıp ettiriyor. Şubeniz yüz kere size yazdım dağıtım yapmıyor telefona bakmıyor dedim. Ama orayı bir düzeltmediniz yer Bursa ve merkez yıldırım ilçesi var mı daha ötesi. Türkiye'nin en büyük 4.şehrinde bir şubenize etki edemiyorsunuz... .

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi29 Ocak 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön