Yurtiçi Kargo Şube Hizmet Yetersizliği!

Murat Y. |

Yurtiçi Kargo Bursa mesken şubesi dağıtım yapmıyor gelen ürünü şubede bekletiyor ve telefonlarada bakmıyor, böyle bir iş görülmedi, Yurtiçi Kargo'ya 10 kere şikayet ettik ama değişen hiçbirşey yok, alay eder gibi.

Etiketler :

Şube Erişim Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat Y.
  05 Şubat
  04:27

  çözüm yok.yurtiçi kargo şubeye etki edemiyor.çözüm imkansız 1 yıldır şikayetim var.ama ne yazıkki durum aynı

 • Murat Y.
  05 Şubat
  04:27

  Sayın Yurtiçi Kargo yetkilisi bakın 3 gün önce yine mesken şubenize ulaşan ürünlerim toplam 5 ayrı Hepsiburada.com ürününden 2 si getirildi. Aynı gün gelen diğer 3 adet ürün ise 3 gündür şubenizde bekletiliyor. Bakın efendim bu şubeniz şuan tüm elemanları çıkmış ve insanlarla alay eder gibi telefona da bakmıyorlar. Üründe getirmiyorlar. Bu olaya artık bir çözüm bulun. Bu işe bir son verin. Böyle saçma iş olmaz. Nasıl amatör bir iş bu. Ben sizden daha iyi işi çözerim. Bu ne lütfen UPS kargo gibi profesyenel olun. Hepsiburada.com a da bildirdim. Sizinle çalışmaları onlara da müşteri kayıp ettiriyor. Şubeniz yüz kere size yazdım dağıtım yapmıyor telefona bakmıyor dedim. Ama orayı bir düzeltmediniz yer Bursa ve merkez yıldırım ilçesi var mı daha ötesi. Türkiye'nin en büyük 4.şehrinde bir şubenize etki edemiyorsunuz... .

 • 29 Ocak
  11:04

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri