01 Kasım 2014

Yurtiçi Kargo Şube Hizmet Yetersizliği!

2 gündür kargo dağıtıma çıkıyor geri şubeye dönüyor, şubede kileri 50 defa aradım bakma zahmetinde bile bulunmuyorlar. Perşembe saat 16.30 süre yetişmediği için şubeye geri dönmüş yarın gönderecek deniyor, bugün yine ortada kargo yok takibe bakıyorum yine şubeye geri dönmüş.

Telefonu açma zahmetinde bile bulunmuyorlar gün boyu, 5 para etmez bir firma sebebine gelince kargoyu verirken parayı öderken müşteri memnuniyeti bizim için önemli derken icraat nerede müşteri memnuniyeti bunun neresinde 1 günde ulaşır denilen kargo 3 gün bitti hani nerede? Telefonumuza cevap verip açıklama yapsalar bizde ona göre işimize baksak bunu yapamayan bir firmaya daha ne deyim.

Not: Bartın Merkez şubesi.

Muhammed 76 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed 03 Kasım 2014

    sadece açıklamayla yetindiniz bartın şubesinin umrunda bile değil kargom hala gelmedi içinde önemli belgelerim var 1 günde teslim edilicek diye sizi tercih ettim bugün 6. günü hala yok ortada gelicek gelicek diye bizimi oyalıyosunuz ? açıklama bekliyorum.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi03 Kasım 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön