Yurtiçi Kargo Şube Hizmet Yetersizliği!

Muhammed Ali Y. |

2 gündür kargo dağıtıma çıkıyor geri şubeye dönüyor, şubede kileri 50 defa aradım bakma zahmetinde bile bulunmuyorlar. Perşembe saat 16.30 süre yetişmediği için şubeye geri dönmüş yarın gönderecek deniyor, bugün yine ortada kargo yok takibe bakıyorum yine şubeye geri dönmüş.

Telefonu açma zahmetinde bile bulunmuyorlar gün boyu, 5 para etmez bir firma sebebine gelince kargoyu verirken parayı öderken müşteri memnuniyeti bizim için önemli derken icraat nerede müşteri memnuniyeti bunun neresinde 1 günde ulaşır denilen kargo 3 gün bitti hani nerede? Telefonumuza cevap verip açıklama yapsalar bizde ona göre işimize baksak bunu yapamayan bir firmaya daha ne deyim.

Not: Bartın Merkez şubesi.

Etiketler :

Şube Erişim Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammed Ali Y.
  03 Kasım
  16:16

  sadece açıklamayla yetindiniz bartın şubesinin umrunda bile değil kargom hala gelmedi içinde önemli belgelerim var 1 günde teslim edilicek diye sizi tercih ettim bugün 6. günü hala yok ortada gelicek gelicek diye bizimi oyalıyosunuz ? açıklama bekliyorum.

 • 03 Kasım
  10:15

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri