23 Nisan 2013

Yurtiçi Kargo Şube Düzgün Çalışmıyor!

20.04.2013 tarihinde adıma gelen kargo, kargo yetkilileri tarafından kapıya konulan (ulaşılamadı lütfen kargonuzu 11.00 itibari ile acil şubemizden alınız) yazıyı alarak saat 12:00 da Yurtiçi Kargo Eyüp şubesine gittim. Yetkili bir hanımefendi kargomu ancak saat 16:30 dan sonra teslim alabileceğimi söyledi.

11 itibari ile alabileceğim yazılı dediğimde arkadaşlar bir yanlışlık yapmış cevabıyla karşılaştım. Nasıl bir anlayıştır çözemedim. Ufak bebeğim olduğunu ve bir daha gelemeyeceğimi bana tekrar kargoyu ulaştırmalarını istediğimde kargo gelmiş ve sizi bulamamış ikinci sefer aynı kargo gelmez dendi. Ben de kargomu iptal ettirdim. Bravo başarılı Yurtiçi Kargo Eyüp şubesi personeli.

Tuba 122 Okunma

Cevaplar

  • Tuba23 Nisan 2013

    HAYIR SORUNUMUN ÇÖZÜMÜNE YÖNELİK HİÇ BİR AÇIKLAMA YAPILMADI.DİNLEMEDİLER BİLE.SADECE TEKRARDAN GÖNDERİM YAPILACAĞI SÖYLENDİ.BEN ZATEN İPTALİ İÇİN GÖRÜŞMEDE BULUNMUŞTUM.PERSONEL UYARILDIMI GEREKLİ EĞİTİM VERİLDİMİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ AÇISINDAN HANİ HANGİSİ YAPILDI?

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön