13 Haziran 2015

Yurtiçi Kargo Şube Çalışmıyor!

Tekirdağ, Çorlu Günebakan şubesine gelen kargom, şubede en az 1 hafta kalmadan evime getirilmiyor. Üstelik şube evime 100 metre uzakta. Yürüyerek 3 dakikalık mesafede. Şubeyi aradığımda o zaman siz gelin alın diyorlar. Evde bebeğim var onu bırakamıyorum. Bıraksam zaten internetten alışveriş yapmam direk mağazadan alırım.

Bu şubeden bütün arkadaşlarımda şikayetçi. Müşteri hizmetlerini de defalarca aradım. Sonuç alamadım. Yurtiçi Kargo mu Allah korusun... Şube zaten telefonlarına cevap bile vermiyor. Es kaza açarlarsa telefonu dövecek gibi konuşuyorlar. Bıktık Yurtiçi Kargo'dan.

Banu 67 Okunma

Cevaplar

 • Banu22 Haziran 2015

  Yurtiçi Kargo, çözüme Yönelik hiç bir şey yapmamıştır. Çünkü cimri bir firmadır. Personeline Önem vermeyen bir firmadır. Kargom 1 hafta da gelmeyince , ben şubeye gidip aldım. Şube de gişede sadece 1 personel vardı. Kuyruk Ramazan pidesi kuyruğundan fazlaydı. Her tarafta kargo poşetleri saçılıydı. o görüntüden sonra kargomun kaybolmadığına şükrettim. o personel müşteri ile mi ilgilenecek yoksa saçılmış kargolara mı mukayyet olacak anlamadım. Kuyrukta yarım saat bekledikten sonra üstelik kucağımda bebeğimle, kargomun başka bir depolarında olduğunu söyledi gişedeki personel. Depolarına da gittim. Yağmurlu bir günde kargolar ıslanmaya terkedilmişti. Üstelik siparişim kitaptı. allah'tan Gönderen firma çok güzel paketlemiş. Kitapların içi ıslanmamıştı. Ama kargo firmasına güvenip sadece kargo poşetine koysaydı kitaplar muhtemelen okunamayacak hale gelirdi. Depo da o yığınlara sadece 2 personel bakıyordu. o kadar kargo yığınını 2 personelin düzenlemesi imkansızdı o Yüzden personellere kızamadım bile. Sonuç olarak Çorlu Günebakan şubesi sahibi ya da kim işletiyorsa ilave personele Maaş vermemek için, müşterilerine azap çektirmektedir.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi16 Haziran 2015

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

 • Banu15 Haziran 2015

  Yurtiçi Kargo iddialı bir laf. Mahalle içini bile teslim edemiyorlar. Medeni cesarete bakın, 100 metre mesafeyi 7 Günde hala teslim edemeyen, bir de milletin kargolarına talip. Karsa kargo yolladığımı düşünemiyorum. Ne şube ne de müşteri hizmetleri Çalışıyor.

 • Banu15 Haziran 2015

  Bugün Kargomun şubeye gelişini ama şubeye 100 metre uzaktaki evime gelemeyişinin 7. GÜnü. Kaplumbağa ya verseydik getirmişti şimdiye kadar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön