24 Haziran 2015

Yurtiçi Kargo "Söz Verdiğiniz Gibi" Olsun Bir Kerede!

Geçen ay adresimden gönderi alınabilmesi için 5 kere kayıt bırakıp 3-4 defa şubeyi aramama rağmen gönderimin alımını sağlayamamıştım. En son Hepsiburada.com'un yardımı ile gönderim adresimden alınmıştı. Sonra bir daha böyle bir sıkıntı olmayacağı söylendi.

Dün aradım bu gün gelecek dediler bekledim gelen giden yok bu gün aradım yine bu gün gelecek dendi ama gelen giden yok. Madem gelip almayacaksınız bu gün gelecek demeyin sizin söylediğiniz y asılsız sözler yüzünden bende alıcıya karşı mahcup oluyorum. Almayacaksanız dürüstçe diyin ki biz almıyoruz kardeşim siz başka firma ile gönderin. Hiç değilse ne yapacağımızı biliriz.

Mete 16 Okunma

Cevaplar

  • Mete11 Temmuz 2015

    Yurtiçi Kargo kurtköy şubesi için bu yazdığım 3. şikayet her seferinde aynı sebepten şikayet yazıyorum. Adresimden alınacak kargoyu bir türlü alamayan bu şube hakkında hiçbir önlem almayan merkez sanırım destekliyor kalitesiz hizmeti. Mayıs ayında 8 kere aradım kayıt aldılar 2 kere şikayet ettim bir kargo gönderdim. Haziran ayında tek bir kargo gönderimi için 6 kere kayıt aldılar bu gün alacağız yarın alacağız derken kargoyu almadılar. Geldik temmuz ayına 2 kere kayıt bıraktım gelen giden yok. Bir de merkezden beni arayıp sorununuzun tekrar yaşanmaması için şeklinde başlayan uzun açıklamalar dalga geçmek gibi geliyor.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi26 Haziran 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

  • Mete25 Haziran 2015

    24 Haziran 2015 saat 16:30'da 444 99 99 numaralı telefondan müşteri temsilcisine şikayet bildirimi yapmak istedim. Birincisi adam kaba konuşuyor. "Bekleyin" şeklinde emir ifadeleri ile. İkincisi şikayetimi alır mısınız dediğimde 5 saniye geçmeden "kaydınızı oluşturdum başka bir konu var mıydı" dedi. Kayıt numarasını istedim bir saniye dedi bu sefer gerçekten kayıt oluşturduğu için bir dakika sonra kayıt numarasını verdi. yalan sizin kurumsal kültürünüz haline gelmiş. Bir personeli iki personeli uyarmakla düzelecek bir durum değil yalan söylemek her çalışanınızın iliklerine işlemişse yönetimde bir yanlış var demektir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön