Yurtiçi Kargo Söz Verdiği Zamanda Teslim Etmiyor!

>Cengiz A. |

26.09.2013 tarihinde Konya'dan Sakarya'ya Yurtiçi Kargo ile bir evrak gönderdim .Evrakın resmi evrak olduğunu ve Cuma günü gideceği kuruma ulaşması gerektiğini Konya Yazır Şubesi'ndeki firma çalışanlarına beyan ettim. Onlarda Cuma günü evrakımın teslim edileceğini söylediler.Bende onlara güvendim. Kargo'dan mesaj gelmeyince firmanın müşteri hizmetlerini aradım. Ancak evrakım 27.09.2013 tarihinde Sakarya'ya ulaşmasına ve saat 10.00'da dağıtım aracına yüklenmesine rağmen kargo şubesine çok yakın bulunan teslim adresine yoğunluk sebebiyle teslim edilmediğini söylediler.

Madem çok yoğunsunuz ekstra eleman alın. Tutamayacağınız sözü vermeyin. Evrakım zamanında ulaşmadı .Mağduriyetimi nasıl çözeceksiniz?

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • >Cengiz A.
  30 Eylül
  13:00

  Yurtiçi kargonun hiç bir şubesine telefon ile ulaşmak mümkün değil.Yetersiz personel çalıştırdıklarından dolayı telefonlara bakmıyorlarmış. İnternet sitelerinde yer alan bölge şube müdürlüklerinin telefonları da yanlış. Bu firma hala nasıl iş yapıyor hayret.

 • 30 Eylül
  11:35

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri