28 Eylül 2013

Yurtiçi Kargo Söz Verdiği Zamanda Teslim Etmiyor!

26.09.2013 tarihinde Konya'dan Sakarya'ya Yurtiçi Kargo ile bir evrak gönderdim .Evrakın resmi evrak olduğunu ve Cuma günü gideceği kuruma ulaşması gerektiğini Konya Yazır Şubesi'ndeki firma çalışanlarına beyan ettim. Onlarda Cuma günü evrakımın teslim edileceğini söylediler.Bende onlara güvendim. Kargo'dan mesaj gelmeyince firmanın müşteri hizmetlerini aradım. Ancak evrakım 27.09.2013 tarihinde Sakarya'ya ulaşmasına ve saat 10.00'da dağıtım aracına yüklenmesine rağmen kargo şubesine çok yakın bulunan teslim adresine yoğunluk sebebiyle teslim edilmediğini söylediler.

Madem çok yoğunsunuz ekstra eleman alın. Tutamayacağınız sözü vermeyin. Evrakım zamanında ulaşmadı .Mağduriyetimi nasıl çözeceksiniz?

>Cengiz 40 Okunma

Cevaplar

  • >Cengiz30 Eylül 2013

    Yurtiçi kargonun hiç bir şubesine telefon ile ulaşmak mümkün değil.Yetersiz personel çalıştırdıklarından dolayı telefonlara bakmıyorlarmış. İnternet sitelerinde yer alan bölge şube müdürlüklerinin telefonları da yanlış. Bu firma hala nasıl iş yapıyor hayret.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi30 Eylül 2013

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön