23 Mart 2013

Yurtiçi Kargo Söz Lafta Kalıyor!

Vestel'den aldığım el blenderi 18.3.2013 tarihinde Yurtiçi Kargoya teslim edildi. 19.3.2013 tarihinde kargom Alanya'ya ulaştı. Alanya şubeyi durmadan aramama rağmen ya telefon hiç açılmadı ya da meşgul çaldı. Maille ulaşmaya çalıştım ama ona da cevap verilmedi. 4 gün şubede yatan kargoma sonunda kendimiz giderek ulaştık. Adresin yetersiz olduğu ve telefonun olmadığı söylendi. Vestel'le durmadan çalışan firma onlarla irtibata geçemiyor.

Benim 4 gün evde hapsolmam tabii ki onlar için sorun değil. Teslim aldık ya şimdi hepsi aramaya başlar. Kınıyorum, başka da yapacağım bir şeyin olmadığını düşünüyorum. Yalnız bundan sonraki kargo seçimimi önemseyeceğim.

Haldun 51 Okunma

Cevaplar

  • Haldun 23 Mart 2013

    Adres yok, telefon yok dediler. Birinicisi aldıkları firma Vestel. Ufak bir firma değil. İkincisi adrese teslim mal alıyorsun ama adres ve telefon numarası almıyorsun. Hadi almıyorsun, telefon açıp öğrenmiyorsun da. Mağdur olan bir kişi var, o da ben. Sorunu çözdük dedikleri de ben gidip şubeden teslim aldım.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi23 Mart 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön