24 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Sorunlu Kargo Teslimatı!

Gönderici tarafından adrese teslim olarak gönderilen ve buna mahsuben kargo parası ödenen 4 adet kargom "Adres Sorunu Nedeniyle Alıcıya Ulaşılamadı" ibaresi düşülerek teslim edilmemiştir. Ancak adreste hiçbir sorun olmamasına rağmen hatta aynı gün (22 ekim 2016) A*** tarafından aynı adrese kargo teslimi yapılırken, ilgili Yurtiçi Kargo firması tarafından teslimat işlemi gerçekleştirilmemiştir.

Bu sorun sadece bu kargolar için değil daha önce de bu firma ile gelen kargolarda yaşanmıştır. İkamet ettiğim Gölbaşı ilçesi 2 ana cadden ibaretken kargonun her seferinde teslimat yapmayıp aynı ibareyi düşmesini kötü niyetli olarak yapıldığını düşünüyorum. Diyelim ki kargo firması haklı olsun ve adresi bulamamış olsunlar telefon ile iletişime geçip teslim edecekleri yeri öğrenmeleri mümkün iken bu işlemde hiçbir şekilde gerçekleştirilmemiştir.

Özkan 49 Okunma

Cevaplar

  • Özkan 05 Kasım 2016

    Yalan dolan muhatap kimse bulamıyorum yazıklar olsun.

  • Özkan 25 Ekim 2016

    Soruna yönelik hiçbir işlem gerçekleştirilmemiştir.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi25 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön