01 Kasım 2016

Yurtiçi Kargo Sorun Yaratıp Çözümden Kaçıyorlar!

Birkaç gün önce sipariş ettiğim ürünler. Sürekli internetten takip ettiğim ilerleme durumuna göre bu sabah şubeye vardı. Şubeden dağıtıma çıktı olarak gösterdikleri saatte telefon açarak apartmanın dış kapı zilinin arızalı olduğunu bildirdim. Bunu orada zilin üstüne not olarak yapıştırmıştım fakat yine de telefon açarak işimi garantiye alayım dedim. Bu sırada konuştuğum görevli dağıtımdaki arkadaşını arayıp söylediğinde 'ben orayı geçtim not bıraktım bir daha dönemem' dedi. Akşam teslimatlardan sonra dönerken bıraksanız dedim. Olmaz dediler. Oldukça ağır olan kargoları aracım olmadığı için ben alamadığımı bildirdim. Bir şey yapamayacaklarını söylediler. Bunun üzerine genel merkezi aradım oradan aldığım cevap da benzerdi ve hiçbir çözüme yönelik davranışa rastlamadım. Konuşmam bittiğinde gönderiniz dağıtıma çıkmıştır SMS'i yeni atıldı ve kapıya çıkıp baktığımda not falan yoktu.

Kaan 93 Okunma

Cevaplar

  • Kaan02 Kasım 2016

    Kesinlikle hiçbir mail adresimde Yurtiçi kargodan gelen bir posta yok. Dün akşam arkadaşımdan rica edip arabasıyla gidip şubeden kendimiz aldık. Sorun çözüme götürülmedi kendi kendimize başımızın çaresine baktık diyelim.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi02 Kasım 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön