Yurtiçi Kargo Sorumsuzluk...

Gökay B. |

Bütün çağrı merkezi bölge müdürlüğü kargo şubesi hepsini aramama rağmen ve mesai saatinden önce görüşülmesine rağmen 3 gündür şubede bekletilen ve teslim edildi olarak yazılan kargomu bugün de teslim etmeyeceklerini söylediler.

Yarın sabah teslim edilecekmiş. Elemanları yokmuş sıkıntı varmış ve bunun sorumlusu müşteri mi acaba? Neden eleman sıkıntılarının cefasını müşteri çekiyor. Gönderdiğim kargo acil olabilirdi ve ben aramasam hiçbir şekilde haberleri olmayacak çünkü ben arayınca kargomu buldular ve sistemde teslim edildi diye de yazmışlar ilginç. Bir daha Yurtiçi Kargo'nun önünden dahi geçmem ve çevreme de bu konuda uyarılar da bulunacağım.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökay B.
  14 Eylül
  22:36

  Kimse bana yazılı açıklamada bulunmadı çözüm için tarafıma iletişime de geçilmedi. Kendi çabalarımla tarafınızı arayıp kargomu 4 gün sonra teslim aldım 3 gün şubenizde kaldı kargom ve sistemde hala öncesinde teslim edilmiş gibi duran yazınız var. Bari onu düzeltin de gerçek teslim zamanını yazın. Yurtiçi Kargo bir daha asla ve asla. Bir özür için dahi iletişime geçilmedi sadece Antalya merkez müdürlüğünde bir bayanla görüştüm oldukça kibardı ve çözüm üreticiydi onun dışında ıspartada aynı nezaket yok

 • 14 Eylül
  12:08

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında yazılı açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri