23 Temmuz 2015

Yurtiçi Kargo Sorumsuzluğu Hakkında!

13.07.2015 tarihinde tarafıma alıcı ödemeli bir paket gönderildi. İçeriği kırılacak gıda olarak belirtilmesine rağmen malzeme kırık dökük bir şekilde ulaştı. Kapıda teslim alırken paketi kontrol etmek istiyorum dedim çünkü kolide ezikler vardı fakat beklemeyip ödemeyi alıp hızlıca ev adresimden ayrıldılar. Telefonla şikayetimi bildirdim ve ödediğim 30 TL'nin iadesini istedim. Bugüne kadar tarafıma bir dönüş olmadığı için tekrar ben aradım ve şikayetimi yenilediğimde bana paketi açmadan itiraz etseydiniz tutanak tutulurdu denildi. Koliyi açmadan ben ürünlerin kırık olduğunu nasıl anlayacaktım acaba. Yapılan bu mantıksız açıklamayı kabul etmiyor ve kesinlikle ücretimin iadesini istiyorum.

Nur 136 Okunma

Cevaplar

 • Nur29 Temmuz 2015

  3396954 No.lu şikayet için ne yapmak gerekiyor Yurtiçi Kargo yetkilileri? Olumlu ya da olumsuz bir dönüş dahi yapılmnıyor. Ne kadar rezil lakayıt bir firma olduğunuzu her yerde yazacağım. Yurtiçi Kargo dolandırıcıdır! !

 • Nur24 Temmuz 2015

  3396954 No.lu şikayetime herhangi bir dönüş yapılmamıştır. Müşterimize yazılı açıklama yapıldı diye mesaj yayımlanmış böyle bir şey yok. Dalgamı geçiyorsunuz gereği ne ise yapılsın daha farklı konuşacağım artık! !

 • Nur23 Temmuz 2015

  Firma tarafından belirtildiği gibi ''tarafıma herhangi bir yazılı dönüş açıklama yapılmamıştır ''

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi23 Temmuz 2015

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında yazılı açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön