27 Nisan 2013

Yurtiçi Kargo Sorumluluktan Kaçan Şube Personeli!

Ankara - Hoşdere Şubesi: Online alışverişten satın almış olduğum bir elektronik ürünü, şubede görevlinin gözü önünde açmayı talep ettim (kusur durumunda tutanak tutulabilmesi için), görevli bana, önce ürünü teslim aldığıma dair imza atmamı, ardından kutuyu açabileceğimizi söyledi (aslında bunun tam tersi şekilde işlemesi gerekiyor).

İmzayı atıp kutuyu açtığımda ürünün paketi açılmış bir şekilde gönderildiğini gördüm ve görevliden bu konuda tutanak tutmasını rica ettim. Görevli de beni şefi olduğunu tahmin ettiğim birisine yönlendirdi. Burada bana kutuda göçük gibi fiziksel bir hata olmadığı için tutanak kapsamında olmadığı, sorunun benimle alışveriş yaptığım firma arasında olduğu söylendi.

Gürkan 67 Okunma

Cevaplar

  • Gürkan29 Nisan 2013

    Herhangi bir işlem yapılmamış olup, tarafıma da herhangi bir açıklamada bulunulmamıştır... Firmanın şikayet ile ilgili bu sayfada vermiş olduğu cevap tümüyle yalandır.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi27 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön