Yurtiçi Kargo Size Ulaşamadık Bahanesi!

Abdullah T. |

35 TL kargo ücreti verdiğim ürün gelmeyince Samsun Hançerli şubesini aradım ve yetkililer evde bulamadıklarından bilgi notu bıraktıklarını belirttiler. Şubeyi aramasaydım geri iade edilecekti. Soruyorum yetkililere:

Ben sizin geldiğinizi nereden bileceğim? Kapıya not bıraktık diyorsunuz belki not uçtu ve belkide bırakmadınız. Zili çaldık diyorsunuz belki o an elektrikler kesikti, belki lavabodaydım. Şubeden almamı istiyorsunuz belki çok yaşlı veya engelli birisiyim, belki koca koli için taksi param yok.

Bu durumda insan bir telefon etmez mi? Kolayını seçip not bıraktık diyorsunuz. Telefon ücreti kaç kuruş ki buna tenezzül etmiyorsunuz, öyleyse neden telefonumu alıyorsunuz. Çok yazık.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdullah T.
  24 Ekim
  14:28

  Nasıl çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirdi iseler!!! Verdikleri cevap şudur. " Kargo görevlilerinin telefon ile bilgi verme gibi bir yükümlülükleri bulunmamaktadır " şeklinde hiç de tatminkar olmayan ve ileride de çözümleneceğini tahmin etmediğim bir cevap ile karşılaşmam sonucu Yurt İçi Kargo artık çalışmam sona ermiştir (ben ve akraba ve dostlarım da dahil)

 • 24 Ekim
  14:19

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır.
  Saygılarımızla
  Müşteri İlişkileri