19 Nisan 2013

Yurtiçi Kargo Siz Evde Bekleyin Elbet Birgün Gelirler!

İnternet sitesinden yaptığım alışverişin kargosu Yurtiçi Kargo'ya verildi. Kargoyu bize iletecek şubeyle günlerce özellikle görüşüp kargonun ne zaman gelebileceği hususunda bilgi alarak teslimat günü için iş yerinden izin aldım. Bana "7 saat" boyunca "Beyefendi bugün mutlaka geleceğiz" dediler ama gelen giden olmadı.

Son aradığımda ise çoktan kepenkleri indirmişlerdi. Bir firma düşünün ki sloganı "Söz verdiğimiz gibi" olsun ve 20 telefon konuşmasında da doğru söylemeyerek sözünde durmasın. Telefonda sürekli geleceğiz diyen Yurtiçi Kargo yetkilisi alenen doğruları söylemeyerek beni mağdur etmiştir. Yarın gelseler evde kimse olmayacak, bakalım bu sözünde durmayan firma bu durumu nasıl telafi edecek?

Emre 34 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

  • Emre19 Nisan 2013

    Firma klasik "kopyala-yapıştır" cevabı yazmış. Bunu yazmadan önce şikayet eden kişiyle irtibata geçip ondan sonra buraya yazmaları gerekmiyor mu?! Yurtiçi Kargo'dan hata üstüne hata!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön