17 Eylül 2013

Yurtiçi Kargo Şişi Bomonti Şubesi Gönderimi Getirmiyor!

Yurtiçi Kargo hızlı olduğu için onun ile çalışmaya karar aldık, gönderilerimizi Muğla'dan alıyor, bir günde İstanbul Şişli/Bomonti Şubesine getiriyor ancak bize gönderiyi teslim edecek kimse yok? Bomonti Şubesi, paket karşı ödemeli olduğundan, bizimde kabul etmeyeceğimizi varsayıp günlerce dağıtıma dahi çıkarmıyor. Bizi aramıyor, sormuyor, işini takip etmiyor.

Arayıp uğraşlar sonucu, Salı gününde şubeye gelmiş kargoyu Cuma günü dağıtıma çıkarttırıyoruz, paket o günde gelmiyor. Dağıtımcı teslim etmiyor ve bize yine haber verilmiyor. Paketi gidip elden almak zorunda kalıyoruz.

"Neden?" diye sorduğumuzda cevap aynı hep aynı tavır "Personeller arası paslaşma. "

Recep 76 Okunma

Cevaplar

  • Recep 17 Eylül 2013

    Sizden gelen bir yazılı açıklama yok. Beni arayıp, kargo takip numarasını istediniz, size 10 dakika içerisinde verebileceğimi söyledim, siz tamam dediniz ve kapattınız. 1 saat oldu arayan yok. Gelmiş buraya gerekli işlemler gerçekleştirilmiş yazıyorsunuz.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi17 Eylül 2013

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön