Yurtiçi Kargo Şirinyer Şubesi Sürekli Geç Teslimat Yapıyor!

Yusuf Ç. |

Sürekli olarak internetten alışveriş yapan birisiyim. Ayda 1500 TL ve üzeri ürün satın alıyorum. Ne zaman Yurtiçi Kargo'yu tercih etsem ürün İzmir'e ulaştıktan sonra 3 gün içinde elime ulaşıyor.
2 senedir bu olayı Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerine ve ege bölge müdürlüğüne iletmeme rağmen durum değişmemektedir.

Hala 3 günde getirmeye devam ediyorlar. Bu kadar büyük bir firmanın diğer firmalara göre daha duyarsız olması açıkçası beni ve çevremdeki insanları çok şaşırtmakta, çünkü diğer bütün firmalar İzmir'e ulaştığı anda aynı gün ürünü bana teslim ediyor. Yazık... Başka bir şey demiyorum!

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf Ç.
  13 Mart
  14:50

  Yeni bir şikayet kaydı açtım maalesef kargo yine teslim edilmiyor bırakın teslim edilmeyi dağıtıma bile çıkarmıyorlar anlaşılan İzmir şirinyer şubesi müşteri hizmetlerini kale almıyor ya da müşteri hizmetleri gerçekten ilgilenmiyor.

 • Yusuf Ç.
  15 Aralık
  11:50

  ilgisizlik devam ediyor..

 • Yusuf Ç.
  15 Aralık
  11:50

  şu ana kadar hiçbir çözüm üretilmrmiş olup, kargolarım hala tarafıma ulaşmamıştır. Beni aramışlar fakat iş yoğunluğundan dolayı duymamışım. tarafıma atılan mailde ise sadece size ulaşamadık yazmışlar. İşte yut içi kargo bu kadar ilgisiz ve duyarsızdır

  10 adet kargom şu anda hala tarafıma teslim edilmedi. İsterseniz hepsinin kargo takip numarasını burada paylaşabilirim.

 • 15 Aralık
  10:16

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri