Yurtiçi Kargo Şirinevler Şubesi Telefonlara Bakmıyor!

Vehbi K. |

Müşterimin bana İstanbul Bahçelievler'e İstanbul Esenyurt'tan göndermiş olduğu kargo 7 gün boyunca elime ulaşmayınca gidip şubeden kendim teslim aldım.

Esenyurt yurtiçi kargo şubesinden bana kargo yapıldı. Esenyurt şube sistemdeki eski adresime göndermiş kargoyu.kendileri ile görüşüp adresi değiştirmeme rağmen elime geçmedi kargo, çağrı merkezi ile görüştüğümde adresi değiştirmediklerini söylediler gönderinin Şirinevler de olduğunu söylediler . Şirinevler Yurtiçi kargoyu 5 dakikada bir aramama rağmen kimse telefonlara bakmadı çağrı merkezine bunu söylediğimde sistemle ilgili bir problem olduğunu söylediler . Kendim gidip Şirinevler şubesinden kargoyu alınca anladım ki telefonlara bakmıyorlar..

Etiketler :

Şube Erişim Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mayıs
  10:51

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri

 • Vehbi K.
  26 Nisan
  00:26

  Yapılan yazılı açıklama gönderilen "size cepten ulaşamadık" mailinden ibaret . Ayrıca cep telefonumu sürekli açık tutarım. Firma eğer imajını korumak adına buraya bu mesajı yazıyorsa , gerçekten çok kötü bir imaj çiziyor. Şubede karşılaştığım umursamaz tavırlar Müşteri ilişkilerinede yansımış sanırım.

 • 25 Nisan
  16:55

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik yazılı açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri