21 Temmuz 2016

Yurtiçi Kargo Silivri Şubesine Ulaşamıyorum!

Yurtiçi Kargo Silivri şubesine ulaşamıyorum. Daha önceki dönemlerde böyle bir durum yaşamıştım ancak mecburen Silivri şubesine kargo vermek zorundaydım. Telefon ile ulaşmak imkansız. Telefon il sorgulama yapmaya kalktığımda 1 adet kargom olduğu söyleniyor bant kaydı tarafından. Detaylar için 1'i tıklayın deniyor tıklıyorum telefon meşgule dönüyor. Kısacası gönderdiğim kargo ne durumda belli değil öğrenemiyorum. Mecbur kalmasam kargomu oraya vermezdim. Keşke herkes işini düzgün yapsa! Şu anda ben ne yapayım Silivriye'mi gideyim son durumu öğrenmek için ne yapmam gerekiyor? Bilgi verir misiniz? Kargo bilgilerini giremiyorum çünkü yok alamadım ki!

Ahmet 73 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet25 Temmuz 2016

    Göndermiş olduğum kargomun kargo takip numarasını Silivri şubenizden alamıyorum. Sebebi telefonla ulaşamıyorum. Telefonu açan yok. Bir iki çalmadan sonra kapanıyor. Kargom teslim edildi ancak kargo takip numarası olmadığı için ürünle alakalı müdahalede bulunamıyorlar. Ne olursa olsun Silivri şubeye gitmeyeceğim. Ürünümün başına bir şey gelirse bizzat gidip bedelini onlardan keseceğim. Önce Tüketici heyete sonrasında gerekirse mahkemeye. Böyle iş olur mu? İvedi olarak kargo takip numaramı istiyorum. Şikayetim üzerine benimle anında irtibat kuran şahsa teşekkür ediyorum. Silivri şubeniz dışında yurtiçi kargoyu tercih ederim. Teşekkürler.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi21 Temmuz 2016

    Sayın, T. Teslimat sorunu hakkında Tarafımıza iletilen 6005224 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir. Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön