13 Ocak 2014

Yurtiçi Kargo Şehir İçinde 1 Haftadır Teslimat Yapamıyor!

204679061287 gönderi numarası ile 8 Ocak 2014 Çarşamba günü Gölbaşı Yurtiçi Kargo'ya teslim ettiğim kargo Ankara Yapracık'ta belirttiğim adrese cuma gününe kadar gitmedi. Gönderdiğim kişi telefon ile arayınca Cuma günü sorguladım ve öğleden sonra teslim edileceği bilgisini aldım.

Gönderdiğim kişi evde bulunmaz belki diyerek site yönetiminin adresini verdiğim halde pazartesi yani bugün hala iletilmemiş olduğunu öğrendim. Bu Yurtiçi Kargo ile yaşadığım ikinci problemli durum.

Neden yapılan iş ciddiyet ile yapılmaz anlamıyorum, bundan sonra kargo gönderilerimde Yurtiçi Kargo'yu asla kullanamayacağım.

Burak 181 Okunma

Cevaplar

  • Burak13 Ocak 2014

    Yurtiçi kargo şubesinden kaynaklanan hatadan dolayı kargo gitmesi gereken zamanda gitmemiştir, bundan dolayı kiracım (kargoyu gönderdiğim kişi) kargoyu alamayarak şehir dışına çıkmıştır. Şimdi tarafıma söylenen türkkonut şubesinden postamı geri alabileceğim. Zaten ben o tarafa gitmemek için kargo firmasını kullanıyorum, şimdi sizden kaynaklanan bir hatadan dolayı neden oraya gitmek zorunda bırakılıyorum?

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi13 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön