Yurtiçi Kargo Saygısız Ve Eğitimsiz Haznedar Şube Elemanları.

Mehtap K. |

Bu şirketin hizmetiyle ilgili bir şikayeti şube çalışanına iletmemle neye uğradığımı şaşırdım. Ben hayatımda böyle saygısız, eğitimsiz, müşteri ile nasıl ilişki kuracağını bilmeyen çalışanlar görmedim. Resmen mahalle kavgası ağzı ile hakarete uğradık ve şubeden gönderildik. Yurtiçi Kargo genel merkezide ne yazık ki çok ilgisiz ve duyarsız kaldı. Zaten genel merkez böyle davranırsa çalışanında bu şekilde davranmasına şaşırmamak lazım.

Genel merkeze defalarca telefon edip, elli ayrı kişiye şikayetimi ilettim, fakat ne yazık ki gereken önem gösterilmedi. Firma imajının böyle çalışanlar tarafından zedelenmesi anladığım kadarıyla pek umursanmıyor. Zaten çalışanların nereye şikayet edersen et demesi olaya gereken hassasiyetin gösterilmeyeceğinin belirtisi idi. Yurtiçi Kargo Haznedar şube çalışanlarını ve genel merkez yetkililerini kınıyorum.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehtap K.
  15 Ekim
  19:46

  Şikayetime hiçbir şekilde ne bir muhatap ne de bir çözüm bulabildim. Şikayetvar sayfasına yazdıktan sonra şikayetim ile ilgilenileceği söylendi, fakat şahsıma çözüm adına hiçbir geri dönüş olmadı. Yurtiçi Kargo, haznedar şubesinin eğitimsiz, terbiyesiz ve saygısız çalışanlarının inadına yenilerek hiçbir çözüm sunamamış ve şube çalışanlarına hiçbir yaptırım uygulayamamıştır. Daha önce de belirttiğim üzere çalışanların bu şekilde fütursuz davranışları ve ''nereye şikayet edersen et'' diyecek kadar rahat olmaları sonucun bir yere varamayacağının göstergesi idi. Bundan sonra yapacağım her türlü ürün alımı öncesi firmaların çalıştığı kargo şirketlerine bakacağım, ve elimden geldiğince tüm çevreme kötü reklamınızı yapacağım. Ne yazık ki bu da sizin için bir şey ifade etmeyecek. Çünkü müşteri memnuniyeti anlayışınızı artık biliyorum.

 • 10 Ekim
  17:50

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Yurtiçi Kargo Servisi AŞ

  Müşteri İlişkileri