13 Nisan 2015

Yurtiçi Kargo Sayenizde Arkadaşımın Doğum Gününü Kaçırdım!

09.04.2015 tarihinde arkadaşımın doğum günüydü 07.04.2015 tarihinde kargomu yolladım 08.04.2015 tarihinde şubeye ulaşan kargo ayın 8-9-10-11-12 ve bugün 13'ü hala kargo sahibine ulaşmadı sayenizde arkadaşımın doğum gününü kaçırdım ve nereyle görüştüysem önce siz kargoyu iptal etmişsiniz dediler, sonra birbirlerinin üzerine attılar arkadaşım kargoya gittiğinde ona teslim edilmeyen kargo sonra bir anda teslim edilecek denmeye başlandı artık çok geç sürpriz çoktan bozuldu.

Ahsen 129 Okunma

Cevaplar

  • Ahsen20 Nisan 2015

    Yukarıdaki şikayetim doğrultusunda hala bir sonuç alamadım işin garibi şuan kargoda yok ortada...

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi17 Nisan 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

  • Ahsen15 Nisan 2015

    Ciddiyetsiz adamlar yukarıda yazdığım sorunla ilgili herkes durumu birbirinin üzerine attı bu da yetmiyor gibi dün yurtiçi kargodan bana mesaj geldi kargonuz teslim edildi diye ama ortada ne teslim edilen kargo var ne de kargoyu verirken belitrmiş olmama rağmen alıcıya bir mesaj veya bir arama. Her yerde boy boy reklam yayınlıyorsunuz önce yaptığınız işi hakkıyla yapın ve bu konunun peşini bırakmıcam tarafıma gerekli her türlü bilgilendirmenin yapılmasını istiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön