22 Ocak 2015

Yurtiçi Kargo Sapanbağları Şubesi Geç Teslimat Yapıyor!

19 Ocak tarihinde Antalya'dan gönderilen kargonun 21 Ocak'ta teslim edilmesi gerekiyordu. Üzerine bu şekilde not yazıldı. İçinde gıda malzemeleri olduğu için bozulabileceği belirtildi. Kargo geleceği için Kocaeli'deki işime gitmedim ancak bütün gün kargo gelmedi.

Pendik Sapanbağları şubesini defalarca aradım ama telefonlara bakılmıyordu. En sonunda şubeye gittim. Paketin geldiğini ancak araç olmadığından Dolayoba şubesine gönderildiğini ve oradan alabileceğimiz iletildi. Ancak Dolayoba şubesi evime çok uzak olduğundan gidemedim. Şubede yüzlerce paket vardı ve bizim gibi onlarca insan kolisini almak için gelmişti. Personeli ile sorun yaşadık. Kargo geldiğinde işte olacağım, ürünler bozulacak.

Aysel 126 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi23 Ocak 2015

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

  • Aysel 21 Ocak 2015

    Şube personeli kardeşim, arkadaşım gibi hitaplarda bulundu. Firmanın müşterisi olduğumuzu belirterek böyle konuşmamaları gerektiğini söyledim. Bütün gün işe gitmeyip kargo bekledim ancak gelmedi... . Ürünlerin bozulması da çabası. Gönderilen kolilerden fahiş fiyatlar alıp sonra da çürümeye terk etmek doğru değil. Ve Sapanbağları şubesinde personel yetersizliği mevcut... Gün içinde hiçbir paket teslim edilememişti... .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön