26 Kasım 2013

Yurtiçi Kargo Şahsi Paketimi Açıp İçine Baktı!

25. 11. 2013 tarihinde Kocaeli Yurtiçi Kargo Tütünçiftlik şubeye götürdüğüm kutuyu bunun içinde ne var diyerek bana açabilir miyim diye sormadan, kutumu açıp içine baktılar, benim şahsi kargoma bakamayacaklarını söylediğimde ben bakarım istemiyorsan göndermezsin gibi bir açıklamada bulundular. Şimdiye kadar çok kargo gönderdim ama hiç bir yerde paketimin içini açıp bakma saygısızlığında bulunmadılar.

Bir de bana kargomun başına bir şey gelirse hak talep edemeyeceğimi belirten bir kağıt imzalattılar. Acelem olduğu için gönderdim kargoyu ama sonradan pişman oldum. Adını duyurmuş böyle bir firmanın bu şekilde çalışanlara sahip olması çok yazık. Bu firmayla bir daha kargo göndermeyi düşünmüyorum.

Gülşah 72 Okunma

Cevaplar

  • Gülşah 04 Haziran 2016

    Yalan söylüyorsunuz. Kimse benimle iletişime geçmedi yurtiçi kargodan! Üründe alt katta bırakıldı evime getirilmedi! Yapmadığınız şeyi yapmış gibi göstermeyin!

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi27 Kasım 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön