Yurtiçi Kargo Sağlam Bilgisayarımı Kırık Gönderdi!

Emine Y. |

14.01.2014 Yurtiçi Kargo aracılığı ile İstanbul Casper servisine gönderdim. Bilgisayar orijinal kutusunda olmadığı için taahhütname imzalatıldı. 22.01.2014 tarihine kadar ne Casper servisinden ne de kargo firmasından bilgisayarımla ilgili tarafıma dönüş yapılmadı.

22.01.2014 tarihinde kargo firmasını aradım ve kargomun Marmara şubesinde beklediğinin Casper servisinin bilgisayarın hasarlı olduğu gerekçesiyle almadığı söylendi. Bende bilgisayarımın tarafıma tekrar gönderilmesini istedim bilgisayarım ekranı kırık bir şekilde tarafıma iade edildi.

Dokunmatik ve batarya problemi olan bilgisayarım tarafıma ekranı kırık bir şekilde geri döndü ve taahhütname yüzünden kargo zararımı karşılamıyor.

Etiketler :

Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi Teslim Personel Davranışı Hasar/Kayıp Tazmini

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emine Y.
  06 Şubat
  14:10

  ciddi kaliteli ve daha seviyeli bir firmayı tercih ederim ben çözüm üretme konusunda sıfır çözüm ve mağdur olan tarafı daha da mağdur etmeye yönelik.

 • Emine Y.
  28 Ocak
  11:34

  kargo yetkilileri herhngi bir çözüm üretme sürecine gitmemiştir. Bana "git şikayet et mahkemeye ver" denmiştir. Yapmış olduğum şikayete karşılık vermiş olduğunuz cevap çok manidardır. Kısacası çözüm üretilememiştir ve şikayetim devam etmektedir.

 • 28 Ocak
  11:31

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.  Saygılarımızla,  Müşteri İlişkileri