Yurtiçi Kargo Sabah Gelen Kargo Aynı Gün Teslim Edilmedi!

Oğuz Ç. |

31.01.2015 tarih Cumartesi günü sabah 09:43'te şubeye gelen kargom aynı gün (Cumartesi günü öğleye kadar açık) alıcı adresine gönderilmeyip pazartesi gününe kaydırılmıştır ve ben kargoma ulaşmak için sebebini bilmediğim bir şekilde 2 gün daha beklemek zorundayım, sebebini bilmek için şubeyi aramama rağmen ulaşamadığım Yurtiçi Kargo'dan şikayetçiyim!

Bundan sonra internetten yaptığım alışverişleri Yurtiçi Kargo ile kesinlikle teslim almayacağım. Çevreme ve arkadaşlarıma tavsiye etmeyeceğim. Ayrıca çözüm üretilmeyecekse firma tarafından aranmak istemiyorum. İlgili durumla ilgili kargo hareketlerini ekteki fotodan paylaşıyorum. Yorumu okuyuculara bırakıyorum...

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oğuz Ç.
  02 Şubat
  21:58

  Kabul etmiyorum. Sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmamıştır. Cumartesi günü 08:30 - 09:00 civarlarında dağıtım aracı yola çıktığı için teslimat Pazartesiye bırakılmıştır açıklaması yapılmıştır. Kısacası demek istedikleri şu ki Cumartesi günü gelen kargoyu teslim etmiyoruz. Ayrıca memnuniyetsizliğimin belirtilmesini talep etmiştim ancak buraya çözüm açıklaması yapıldı yazılmış. Bana çözüm ile ilgili yardımcı olunmamıştır. Sadece durumla ilgili açıklama yapılmıştır. Yapılan açıklamayı ben zaten kargo hareketlerindende görebiliyorum. maalesef memnun değilim.

 • 02 Şubat
  11:19

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri