Yurtiçi Kargo Rodosto Şubesi Adrese Teslim Yapmadı.

Alptekin T. |

27.10.2014 tarihinde N11.com tedarikçisi olarak İstanbul'dan Tekirdağ Merkeze gönderdiğimiz kargo 03.11.2014 tarihine kadar teslim edilmemiştir. Açıklama kısmında 30.10.2014 tarihinden bu yana ve bugün tekrardan "Sınırlı Teslimat Günü, bir Sonraki Teslimat Günü İşleme Alınacak" ibaresi yer almaktayken, bugün Yurtiçi Kargo'ya gerekli şikayetleri ilettikten sonra "Adres Yanlış / Yetersiz" şeklinde değişim yapılmıştır.

Adresin yanlış olmadığı müşteriyle yaptığımız telefon görüşmeleri sonucu doğrulanmıştır. Aynı adrese Yurtiçi Kargo'nun defalarca teslimatı olmuş. Biz bu şekilde müşterilerimizi kaybediyoruz ve kargo geri döndüğü için boş yere kargo ücreti ödemek zorunda kalıyoruz.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alptekin T.
  13 Kasım
  16:02

  Telefonum bir defa aranmış fakat müsait olmadığım için cevaplayamadım. Aynı adrese sürat kargoyla gönderim yaptık ve ertesi gün teslim edildi. adres yanlışsa diğer kargo firması nasıl buldu adresi? Yurtiçi kargonun rodosta şubesinin telefonları hala çalışmıyor. kargoyu şubede bekletip bekletip geri yolladılar.

 • 06 Kasım
  18:04

  :Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri