10 Şubat 2015

Yurtiçi Kargo Resmen Dalga Geçiyor...

Elazığ Hazar Yurtiçi Kargo müşterilerine eşit fiyat ücreti almıyor, müşterilerle pazarlık yapılıyor. Bu durumu şikayet ettim. Ne yazık ki şikayet ettim sadece birkaç gün sonra çağrı atılıp. Müşteri cevap vermedi diye kapatılmıştır.

Şikayetten sonra adıma gönderilen kargo ellerinde olmasına rağmen adresime bugün içerisinde gönderileceği sözü verilmesine rağmen. Getirilmemiş olup tekrar aramam sonucunda bugün gelmez ise yarın gelir lakayt konuşmalar adresime teslim denmesine rağmen gelin buradan alın gibi kelimeler kullanılmıştır.

Ben bu kadar ilgisiz anlayışsız bir yer daha görmedim... Çağrı merkezleri bile sadece çağrı atarak. Müşteri cevap vermedi diye şikayeti örtbas etmektedir. (bu konu çok önemli).

Orhan 1.088 Okunma

Cevaplar

  • Orhan11 Şubat 2015

    Şikayetimin sadece askıda kalındığı gerekli işlemlerin yapıldığına inanmiyorum. Bundan sonra bu firma ile ilgili ilşkimi kesmiş bulunmaktaım

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi11 Şubat 2015

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön