04 Nisan 2013

Yurtiçi Kargo Personelleri Çok Kalitesiz!

3 gün önce adresime kargo gelmiş ve ben evde olmadığım için geri dönüş, haznedar şubesini aradım ve tekrar getirmelerinin mümkün olup olmadığını sordum. Hayır göndermiyoruz gelip alın dedi. Bende diğer firmalar kargo getirdiğinde evde yoksam cep telefonumdan ulaşıyorlar bende komşuma bıraktırıyorum ve alıyorum siz neden aramıyorsunuz dedim.

Hanımefendi günde 100 tane kargo dağıtılsa hepsini aramak ne kadar mantıklı dedi bana, doğal olarak sinirlendim. Benimle böyle konuşamayacağını ve onu şikayet edeceğimi söylediğimde de telefonu kapatıyorum müşterim var dedi. Merkezini arayıp şikayet ettim ama 3 gündür dönen olmadı. Kargomuda gidip almadım, almayacağım!

Sevim 217 Okunma

Cevaplar

  • Sevim 08 Nisan 2013

    172481 no'lu şikayetimde Yurtiçi Kargonun Haznedar şubesinde insanlarla saygısız ve alaycı bir şekilde konuşan bir personeli hem buraya yazdım hemde merkezlerini arayıp şikayette bulunmuştum. Burdaki şikayetimde firma arandığımı ve çözüme yönelik konuşma yaptıklarını yazmış fakat beni kimse aramadı. Koskoca firmaya hiç yakışmıyor. Merkezi arayıp şikayet ettiğimde kargomu tekrar getirsinler oraya gidip kavga ettiğim personelle karşılaşmak istemiyorum dedim. Merkezleri tamam efendim tekrar gönderilmesi için not alıyorum ve şikayetinizle ilgili mutlaka sizi arayacaklar dediler. Oradanda aramadılar ve kargom adresime gelmedi onuda geçtim kargom geri gitmiş, resmen insanı firmadan soğutuyorlar!

  • Sevim 05 Nisan 2013

    Kimse beni aramadı ve çözüme yönelik bir açıklamada yapmadı! Lütfen yapmadıklarınızı yazmayın!

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön