13 Temmuz 2015

Yurtiçi Kargo Personelinin Kaba Davranışı.

Yurtiçi Kargo / Yeni sahra şube çalışanlarının hepsinden şikayetçiyim. Hayatımda böyle saygısız personel, böyle bir iş ahlakı görmedim.

Kliksa.com'dan ürün siparişi vererek hayatımın hatasını yaptım o da ne yazık ki Yurtiçi Kargo ile çalışıyormuş. Ürünü sipariş ettim 3 iş günü içerisinde teslim edileceği söylendi.

10.07 tarihinde saat 9:57'de dağıtım aracına yüklenen kargo, tüm gün boyunca elime ulaşmadı. Aramızda 10-15 dk'lık mesafe var. Ürünün acil olduğunu çağrı merkezi / bölge müdürlüğü yetkililerine söylememe rağmen gelişme olmadı.

Bende saat 15:17'den 19:28'e kadar 470 ** ** No'lu telefondan şubeye 24 kez aramama rağmen ulaşamadım. Çağrı merkezini de arayarak ayrıca uyardım.

Kübra 136 Okunma

Cevaplar

  • Kübra14 Temmuz 2015

    Yeni sahra şubeye ulaşamadığım için, kendim almaya gittim kargomu. Kapıda çıkışı bekleyen personelden birisi daha arabadan inerken "kapattık" diye bağırdı. Kargomu almadan gitmeyeceğimi söyledim. Yetkiliyi sordum içeride toplantıda dedi. Çağırır mısın dedim, çağıramam dedi! Mağduriyetim var lütfen çağırır mısın dedim, "git kendin çağır" dedi! Karşısında bir bayan (hamile) olduğunu değil de bir müşteri olduğunu unutan bu adam (!) ben onunla konuşurken alaycı tavırlarla havaya bakıyordu. Telefonu açsaydınız bu saatte buraya gelmezdim dedim. Bizim telefonlarımıza her zaman cevap veriliyor dedi. Bende arama kayıtlarımı gösterdim. Hala havaya bakıp, alay ediyor gibiydi. Bir ıslığı eksikti!

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi13 Temmuz 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön