Yurtiçi Kargo Personelinin Adres Hatası!

Cenk Ç. |

Gap.com tr üzerinden 15.2.2014 de yapmış olduğum alışveriş için 18.2.2014 tarihinde ilgili dağıtım elemanı yaşadığım sitenin güvenliğinden bilgi vererek adrese doğru geldi. Ancak beklememize rağmen eve uğranmadı.

Ertesi gün tesadüfen bir üst katta başka bir dairenin kapısında uğradık bulamadık gelip şubeden teslim alabilirsiniz diye bir bilgi notunu buldum. Yurtiçi Kargo çağrı merkezini arayıp yapılan hatayı bildirdim ve ertesi gün içi dağıtımı beklediğimizi ilettim.

21.2.2014 de ise hala bir dağıtım gerçekleşmediğinde önce şubeye ulaşılamadığı ardından ise istersem ertesi gün saati bildirilmeyen bir zamanda dağıtım yapılacağı iletildi. Şubeden teslim alınacaksa neden kargo kullanıyoruz?

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Teslim Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cenk Ç.
  26 Şubat
  07:55

  Evet açıklama verdiğiniz telefondan zie ulaşamadı. Siz bizi arayın. Şikayetçi benim ve sizi aramam sırasında yaşadığım problem şikayet konusu. Şimdi cevap aynı noktaya geri gelmem yönünde. Teşekkür ederim. Ben firma hakkında kararımı verdim. Çalışmak isteyenlerin özgür iradesine karışamam ama ben bir daha kendileriyle çalışmayı planlamıyorum.

 • Cenk Ç.
  26 Şubat
  07:52

  Verdiğim telefondan dünyanı öteki ucunda bile herkes bana ulaşabilirken bunu beceremeyip kendilerini aramış olmaları ne derece müşteri odaklı olduklarının en güzel örneği.

 • 24 Şubat
  10:05

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri