22 Şubat 2014

Yurtiçi Kargo Personelinin Adres Hatası!

Gap.com tr üzerinden 15.2.2014 de yapmış olduğum alışveriş için 18.2.2014 tarihinde ilgili dağıtım elemanı yaşadığım sitenin güvenliğinden bilgi vererek adrese doğru geldi. Ancak beklememize rağmen eve uğranmadı.

Ertesi gün tesadüfen bir üst katta başka bir dairenin kapısında uğradık bulamadık gelip şubeden teslim alabilirsiniz diye bir bilgi notunu buldum. Yurtiçi Kargo çağrı merkezini arayıp yapılan hatayı bildirdim ve ertesi gün içi dağıtımı beklediğimizi ilettim.

21.2.2014 de ise hala bir dağıtım gerçekleşmediğinde önce şubeye ulaşılamadığı ardından ise istersem ertesi gün saati bildirilmeyen bir zamanda dağıtım yapılacağı iletildi. Şubeden teslim alınacaksa neden kargo kullanıyoruz?

Cenk 20 Okunma

Cevaplar

  • Cenk26 Şubat 2014

    Evet açıklama verdiğiniz telefondan zie ulaşamadı. Siz bizi arayın. Şikayetçi benim ve sizi aramam sırasında yaşadığım problem şikayet konusu. Şimdi cevap aynı noktaya geri gelmem yönünde. Teşekkür ederim. Ben firma hakkında kararımı verdim. Çalışmak isteyenlerin özgür iradesine karışamam ama ben bir daha kendileriyle çalışmayı planlamıyorum.

  • Cenk26 Şubat 2014

    Verdiğim telefondan dünyanı öteki ucunda bile herkes bana ulaşabilirken bunu beceremeyip kendilerini aramış olmaları ne derece müşteri odaklı olduklarının en güzel örneği.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi24 Şubat 2014

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön