17 Eylül 2013

Yurtiçi Kargo Personelin Saygısızlığı!

906687134533 takip nolu siparişim Yurtiçi Kargo Kurtdereli Şubesinde görevli personel tarafında saat: 12:05 'te çalıştığım kuruma getirilmiştir. Öğle yemeği saati olduğu için görevli olduğum bürodan tarafıma ulaşılamamış saat: 12:09'da tarafıma bildirilmiştir. Kargoyu teslim almaya gittiğimde görevli arkadaşım, kargo personelinin "Sizin keyfinizi mi bekleyeceğim l**" diyerek söylenerek kargomu teslim etmeden kurumdan ayrıldığını beyan etmiştir.

Öğle saatinde, öğle yemeğinde olabileceğim personeliniz aklına gelememiş midir? Yıllardır webden yaptığım alışverişlerimde Yurtiçi Kargo firmasını tercih eden ben için bu saatten sonra firmanız ile tüm irtibatımı kesiyorum. Bilginize.

Mehmet 106 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet'in Teşekkür Mesajı20 Eylül 2013

    Küçük bir yanlış anlaşılma sonucu yazdığım şikayetimden dolayı öncelikle Yurtiçi Kargo Balıkesir Şubesi Kurtdereli Şubesi'nde görevli Sezer beyden çok özür diliyorum. Kendisi 3 yıldır kargolarımı sorunsuz olarak teslim eden bir çalışandır. Kendisine ve Yurtiçi Kargo çalışanlarına teşekkür ederim.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik yazılı açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön