16 Temmuz 2014

Yurtiçi Kargo Personelin Saygısız Ve Anlayışsız Tavırları!

118273559046 kodlu bir kargom gelecektir. Görevli telefonla arayıp eksik adres diyerek adresimi sorar. Açık adresimi verdikten sonra eve geldiğimde kuryenin geldiğine dair not yoktur. Ankara Orsan şubesinden yetkili İ**** bey ile görüştüğümde ilk cümlesi "sizi telefonla arayan kuryenin Allah belasını versin!" bu minvalde devam eden müdür birde bana fırça atar!

Bölge müdürlüğüne şikayetimde ise kuryenin not bırakmadığı tartışılır. Ö**** beye göre benim müneccim olarak kuryenin geldiğini bilmem gerekiyormuş personel not bile bırakmak zorunda değilmiş.

Sorum şu; Neden sıralı tüm personel müşterilerine böyle saygısız, hakaretengiz ve çözüm odaklı olmayan yaklaşım içindeler. Doyurucu bir çözüm var mı?

Ercan 83 Okunma

Cevaplar

  • Ercan08 Ağustos 2014

    Evet arandım ancak şikayet ettiğim iki basamak hakkında ne işlem yapıldığı söylenmedi, ayrıca arayan görevli sizde şöyle yapmışsınız diyerek neredeyse bakın bizde sizi sikayet ettirmedik havasındaydı. Sonuç olarak şube müdürü ve bölge müdürlüğünün standardı müşteriye saygısız ve seviyesizce davranmaları sadece kendi seçimleri değil şirketin genel temayülü. BEN BİR DAHA MECBUR KALMADIKÇA BİR DAHA ASLA YURTİÇİ KARGOYLA İŞLEM YAPMAYACAĞIM. Hakaret , saygısızlık görmek isteyen varsa kesinlikle bu şirketi tavsiye ederim...

  • Ercan08 Ağustos 2014

    özür dilemek yerine suçlar nitelikte konuşup şikayetinizin gereği yapılmıştır denildiğinde ne kadar inanılır ise o kadar inandım. tümbasamaklarında müşteriye saygısızlık ve hatta hakaret etmek hizmet standartları olmuş

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi16 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön