04 Nisan 2013

Yurtiçi Kargo Personelin Bilgilendirmemesi!

Bir ürün satış sitesi üzerinden kahve makinesi aldım ve satış sitesinde Yurtiçi kargoyla gönderimlerde 10 desiye kadar 5.5 tl+kdv. fiyatlandırma yapılmış. Satıcı arkadaş (kendisi evindeki kahve makinesini satan kişi, dükkan sahibi vs. değil) ürünleri sarıp Yurtiçi kargo Bostanlı şubesine gidiyor.

Şubedeki personel kutu verelim kutuya koyun diyor ve ürün hacminin 2-3 katı büyüklüğünde kutuya konuyor. Tabi 8-9 desi ürün birden 22 desi oluyor ve fiyat 27,56 liraya çıkıyor. Doğacak fiyat farkı hakkında bilgilendirme yapılmıyor. Elinizde küçük kutu yoksa, bu kutuyu üst kısmından kesip bantlayarak küçültebilir ve 20 tllik farkın çıkmasına mani olmuş olabilirdiniz.

Mustafa 40 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa05 Aralık 2013

    Müşteri ilişkileri ve çözüme yönelik davranma zayıf.

  • Mustafa05 Nisan 2013

    Şubedeki çalışan kargo gönderen kişiyi bilgilendirmiyor ve sonuçta 4 katı fiyat ödeniyor. Kutunun hacminin çoğu boş. Verdikleri cevaplar; fatura kesildikten sonra birşey yapamayız ve gönderici başka kutuya koysaydı. Tamamen çözümden uzak ve kendilerini korumaya yönelik cevaplar. Zaten çözmelerini beklemiyordum. Ben 20 tl ile fakirleşmem fakat Yurtiçi kargo haksız kazandığı 20 tlyi geri iade ederse zarar giriyor anlaşılan.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön