23 Aralık 2014

Yurtiçi Kargo Personeli Saygısız Ve İlgisiz!

1 ay içinde aldığım 3 ürünün hepsi Yurtiçi Kargoyla gönderildi. Erzurum Aziziye şubesi firma personeli arayıp bana adresinizi tekrar söyleyin ben kimseyle uğraşamam şeklinde konuştu. Bunun şikayetinde bulunduğum halde diğer bir gelen personel benimle yine gayet saygısız bir şekilde konuştu.

Bu hafta İstanbul Firuzköy şubesindeki personeller eve bile çıkmadan aşağıdan başka evlerin zillerine basıp bizim evde olmadığımızı ileri sürerek şubeye geri döndü. 2 gün boyunca sürekli müşteri hizmetlerini aradım hiçbiri yardımcı olmadı sürekli bizim yapabileceğimiz bir şey yok deyip geçiştiriyorlar. Sürekli bu kargo şirketi tarafından mağdur edilmekteyiz.

Merve 210 Okunma

Cevaplar

  • Merve27 Aralık 2014

    Bana 1 haftadır yurt içi kargodan hiçbir şekilde mantıklı bir açıklama gelmedi. Müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen bana dönüş yapılmadı. Yapılan tek geri dönüşte genel merkez çok yoğun size geri dönüş yapmıyor ben müşteri temsilcisiyim evinize kargoyu getirmemiz gerekiyor ama çok yoğunuz gelin kendiniz alın şeklinde konuşma gerçekleştirdi. Artık yurt içi kargoyla baş edemediğim doğrudur ve artık tüketici haklarına gitme vakti geldi.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi24 Aralık 2014

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön